facebook
wróć

Newsy

Przekaż 1 % swojego podatku Naszym Skałom

To już ostatnie dni rozliczeń z urzędami skarbowymi zeszłorocznych dochodów. Wielu z nas wypełniając zeznanie podatkowe przekazuje 1% podatku na jakiś szczytny cel.

Czytaj dalej

Nabór na kurs ekiperów Polskiego Związku Alpinizmu

Komisja Ochrony Przyrody i Dostępu do Rejonów Wspinaczkowych Polskiego Związku Alpinizmu informuje o naborze na kurs ekipera dla osób zrzeszonych w klubach PZA.

Kurs ekipera odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 r. w Olsztynie koło Częstochowy. Rozpoczęcie kursu - piątek 12 maja br. o godz. 18.00, zakończenie - w niedzielę, 14 maja w godzinach popołudniowych.

Czytaj dalej

Ptaki w Naszych Skałach

Podczas wiosennych wspinaczek czasami spotykamy na ścianach skalnych gniazdujące ptaki. Jak się zachować, by nie spowodować szkód - im, sobie i pozostałym wspinaczom? Na początek kilka informacji.

Czytaj dalej

Ambasadorzy „Naszych Skał” wkraczają do akcji!

Pamiętacie kampanię reklamową „Naszych Skał” z lat 2010-2011? Tę, w której wystąpili Wojtek Kurtyka, Kinga Baranowska, Adam Pustelnik, Edyta Ropek i Łukasz Dudek, którzy wspominali, jakie polskie rejony skałkowe są im szczególnie bliskie i apelowali o udzielenie wsparcia Inicjatywie Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”, dbającej o dostęp do naszych rejonów wspinaczkowych?

Czytaj dalej

Wnioski ekiperskie PZA 2017 rok

Komisja Ochrony Przyrody i Dostępu do Rejonów Wspinaczkowych do dnia 7 kwietnia 2017 roku będzie przyjmować wnioski ekiperskie (wnioski złożone po tym terminie będą rozpatrywane tylko w wyjątkowych, uzasadnionych przypadkach).

Czytaj dalej

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały"

ul. Corazziego 5/24, 00-087 Warszawa