facebook
wróć

Newsy

Komunikat - Rezerwat Parkowe

W związku z pojawiającymi się informacjami o pracach eksploracyjnych i ekiperskich w Osiedlu Wały (Dolina Wiercicy) przypominamy, że rejon ten leży na terenie rezerwatu przyrody „Parkowe” i wspinanie jest tam zabronione.

Czytaj dalej

Góra Birów - zakaz zniesiony

KWSk zawiadamia, że czasowy zakaz wspinaczki w sektorze Dziędziela (pn-zach. część Wielkiego Filara) został zniesiony. Obecnie wspinaczka jest już dozwolona. Wskazana jest wzmożona uwaga w trakcie przebywania w okolicach

Czytaj dalej

Podzamcze - Góra Birów czasowy zakaz wspinaczki

Komisja Wspinaczki Skalnej PZA i IŚW Nasze Skały zwiadamiją, że ze względu na potencjalne zagrożenie obrywem skalnym o znacznej kubaturze obowiązuje ZAKAZ WSPINACZKI w Sektorze Wielkiego Filara.

Czytaj dalej

Wstęp na teren rezerwatu Góra Zborów dla wspinaczy zrzeszonych w klubach Polskiego Związku Alpinizmu - nadal bezpłatny

Od czasu wprowadzenia opłat na tereny administrowane przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej (rezerwat Góra Zborów w Podlesicach), Polski Związek Alpinizmu uiszczał zryczałtowaną opłatę za członków klubów zrzeszonych w Związku.

Czytaj dalej

Pochylec I - informacja o zakończeniu prac

W ostatnich dniach praktycznie zakończyliśmy prace związane z poprawieniem "zaplecza socjalnego" dla wspinaczy odwiedzających Pochylec I w Ojcowskim Parku Narodowym.

Czytaj dalej

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały"

00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 24