facebook
wróć

Newsy

Góra Birów - zakaz zniesiony

KWSk zawiadamia, że czasowy zakaz wspinaczki w sektorze Dziędziela (pn-zach. część Wielkiego Filara) został zniesiony. Obecnie wspinaczka jest już dozwolona. Wskazana jest wzmożona uwaga w trakcie przebywania w okolicach

Czytaj dalej

Podzamcze - Góra Birów czasowy zakaz wspinaczki

Komisja Wspinaczki Skalnej PZA i IŚW Nasze Skały zwiadamiją, że ze względu na potencjalne zagrożenie obrywem skalnym o znacznej kubaturze obowiązuje ZAKAZ WSPINACZKI w Sektorze Wielkiego Filara.

Czytaj dalej

Wstęp na teren rezerwatu Góra Zborów dla wspinaczy zrzeszonych w klubach Polskiego Związku Alpinizmu - nadal bezpłatny

Od czasu wprowadzenia opłat na tereny administrowane przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Zawierciańskiej (rezerwat Góra Zborów w Podlesicach), Polski Związek Alpinizmu uiszczał zryczałtowaną opłatę za członków klubów zrzeszonych w Związku.

Czytaj dalej

Pochylec I - informacja o zakończeniu prac

W ostatnich dniach praktycznie zakończyliśmy prace związane z poprawieniem "zaplecza socjalnego" dla wspinaczy odwiedzających Pochylec I w Ojcowskim Parku Narodowym.

Czytaj dalej

Ostańce Jerzmanowickie posprzątane

W sobotę, 17 maja, Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały” zorganizowała poMASową akcję sprzątania w Ostańcach Jerzmanowickich. Oczywiście, nie chodziło o sprzątanie śmieci zostawionych przez uczestników Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego – bo tych przecież nie było wcale – a o uprzątnięcie zalegających w skałach śmieci pozostawionych w większości przez mieszkańców.

Czytaj dalej

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały"

00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 24