facebook
wróć

Newsy

Ostańce Jerzmanowickie posprzątane

W sobotę, 17 maja, Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały” zorganizowała poMASową akcję sprzątania w Ostańcach Jerzmanowickich. Oczywiście, nie chodziło o sprzątanie śmieci zostawionych przez uczestników Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego – bo tych przecież nie było wcale – a o uprzątnięcie zalegających w skałach śmieci pozostawionych w większości przez mieszkańców.

Czytaj dalej

Pomemoriałowe sprzątanie Ostańców Jerzmanowickich

Zapraszamy wszystkich wspinaczy i osoby towarzyszące na poMASowe sprzątanie terenów na których rozgrywane były zawody. Oczywiście uczestnicy V Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego zorganizowanego przez Klub Wysokogórski Kraków, są wspinaczami z klasą i śmieci nie zostawili - ale jak zapewne widzieliście, w wielu miejscach w otoczeniu skałek straszą butelki, puszki i inne paskudztwa

Czytaj dalej

Nowe drogi w Karlinie. Zakończenie prac eksploracyjnych

W niedzielę 6 kwietnia wspólnie z Darkiem Piętakiem zakończyliśmy podstawowy etap prac ekipersko-eksploracyjnych w Karlinie. „Nasze Skały” pozyskały przychylność właścicieli Zajazdu „Biała Skała”...

Czytaj dalej

Dolina Brzoskwinki - komunikat przed weekendem

Nieubłaganie zbliża się kolejny wiosenny weekend, dlatego publikujemy apel do tych wspinaczy, którzy wybierają się do Doliny Brzoskwinki. Ostatnie dni, zwłaszcza weekendy z piękną pogodą były trudne dla właścicieli prywatnej części doliny – frekwencja około-wspinaczkowa przerosła wszelkie oczekiwania: na prywatnej działce znajdowało się grubo ponad 100 osób! Nie to jest jednak głównym problemem, lecz fakt nieprzestrzegania zasad.

Czytaj dalej

Marka STERLING wspiera „Nasze Skały”!

Z przyjemnością informujemy, że dzięki wspólnej akcji z firmą Crag Sport, wyłącznym dystrybutorem amerykańskiej firmy STERLING na polskim rynku, każdy kupujący linę marki STERLING w najbliższym sezonie stanie się darczyńcą Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”. Firma Crag Sport przekaże 1% wartości sprzedaży detalicznej lin na wspieranie dostępu do polskich rejonów wspinaczkowych.

Czytaj dalej

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały"

00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 24