facebook
wróć

Newsy

„Nasze Skały” na Krakowskim Festiwalu Górskim

Serdecznie zapraszamy na coroczne podsumowanie działalności Inicjatywy Środowisk Wspinaczkowych ”Nasze Skały”. W tym roku będą dwa spotkania z przedstawicielami Inicjatywy – na pierwszym z nich, w sobotę o 10 rano (sala nr 8), Włodek „Jacooś” Porębski i Miłosz Jodłowski przedstawią szczegółowe sprawozdanie z działań Naszych Skał w 2014 r.

Z kolei o godz. 16.05 zapraszamy na panel dyskusyjny z udziałem Petera Thalera z Austrii, jednego z liderów projektu Climbers Paradise – Tyrol an International Climbing Destination (climbers-paradise.com). Peter opowie o tym, jakie problemy z dostępem do rejonów wspinaczkowych mają austriaccy wspinacze, jak wyglądają negocjacje z właścicielami, służbami ochrony przyrody, a także jakie są procedury przy ubezpieczaniu dróg wspinaczkowych i kto ponosi odpowiedzialność za ewentualne wypadki. Wszystkie te problemy występują również u nas – będzie zatem okazja do wymiany doświadczeń.

Z Włodkiem Porębskim będzie można także porozmawiać w kameralnej atmosferze przy stoisku Polskiego Związku Alpinizmu w sobotę, pomiędzy 14.30 a 15.15. Zapraszamy!

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych „Nasze Skały”

Ostatnie zmiany: 07.12.2014

cofnij

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały"

00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 24