facebook
wróć

Newsy

Obijanie Doliny Kobylańskiej

W dniach 25-26 października 2008 roku miała miejsce akcja uzupełniania stałej asekuracji w Dolinie Kobylańskiej, zorganizowana wspólnie przez IŚW Nasze Skały i Komisję Skalną PZA. Korzystając z tej okazji odbył się również kurs ekiperski.


Obijanie Doliny Kobylańskiej

Środki finansowe na wyposażenie 50 dróg skalnych w Dolinkach Krakowskich podarowała Naszym Skałom firma IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. z Krakowa. Za darowiznę dziękujemy w imieniu wszystkich wspinaczy, którzy będą korzystać z wymienionych ubezpieczeń.

Wklejano ringi dwóch producentów - Kotwy oraz Fixe Climbing, przekazane przez dystrybutora (firmę Sudetica Verticalia) w tak dobrej cenie, że można go nazwać współsponsorem akcji.


Obijanie Doliny Kobylańskiej

W czasie weekendu ubezpieczono 45 dróg w górnej części doliny - szczegóły (także kursu ekiperskiego) na stronie Komisji Skalnej PZA.

Działalność ekiperska IWŚ "Nasze Skały" i Komisji Skalnej PZA w Dolinie Kobylańskiej będzie kontynuowana do czasu wymiany i uzupełnienia asekuracji w całej dolinie.

IŚW "Nasze Skały" i Komisja Skalna planują uzupełnianie asekuracji także w innych rejonach wspinaczkowych, o czym nie omieszkamy poinformować.

Włodzimierz Porębski
Dyrektor Operacyjny
IŚW "Nasze Skały"
dyrektor@naszeskaly.pl
tel. 0662 149 400

Ostatnie zmiany: 29.05.2010

cofnij

Inicjatywa Środowisk Wspinaczkowych "Nasze Skały"

00-561 Warszawa, ul. Mokotowska 24